Tel : 0533 161 45 43Email : bilgi@egepert.com

Egeli Oto Kurtarma | Araç Taşımacılığı

Oto kurtarma işinin basit bir araç naklinden ibaret olmadığının en büyük kanıtı Egeli oto kurtarma olarak firmamızca gösterdiğimiz titizlik ve özverili çalışma ile sabitlenmiştir.

Oto kurtarma ya da halk arasında bilinen adıyla oto çekici hizmet veren firmaların çoğu işini sadece aracın bulunduğu noktadan istenilen noktaya nakli olarak algılayıp buna göre çalışsa da biz işimize daha ciddi bir gözle bakmaktayız. Biliyoruz ki oto kurtarma işi de aslında titizlik ve özen gerektiren hassas bir iştir.

Araçlarınız oto kurtarma ya ihtiyaç duyduysa; ya bir kazaya karışmışsınızdır ya da aracınızn hareket etmesine engel bir arıza oluşmuştur. Bu asıl sebeplere ek olarak yakıt bitmesi, elektrik arızaları, akü bitmesi gibi nedenler de oluşabilir. Sonuç olarak aracınızı hareket ettiremiyorsanız oto kurtarma hizmetinden yararlanmanız kaçınılmaz olmuş demektir. Böyle bir durumda zaten mağdur iken, hizmeti kalitesince vermeyen firmalar sizi daha da zor durumlara sokabilir.

Egeli oto kurtarmaolarak biz; işin tüm inceliklerini edindiğimiz tecrübelerle biliyor ve sizi bu zora düştüğünüz durumdan kurtarmayı amaç ediniyoruz. Kazaya karışmak suretiyle oto kurtarma ihtiyacınız oluşması durumunda; 7/24 ulaşabileceğiniz işinin uzmanı çalışanlarımızla sizlere yetişeceğiz. Tabi ki bundan sonrası prosedürsel sorunlar yaşmamanız için önemli olacaktır. Aracınızın kaza sonrası yapılan kaza tespit tutanağında belirtilen hasar kadarıyla teslim alınması ve sizin istediğiniz bir tamirhaneye ya da yetkili servise çekilmesi yine aynı hasar kadarıyla olmalıdır. Aksi takdir de aracınız için çıkarılacak tamirat ve onarım bedeli ile ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Egeli oto kurtarma olarak, aracınızın tüm detayları düşünerek kurtarıcıya alıyor ve talep ettiğiniz yere aynı şekilde teslim ediyoruz. Zaten hasarlı ya da arızalı olan aracınızın uygun gördüğünüz yere nakli esnasında oluşabilecek tüm zararları öngörüyor ve bunların olmaması için tüm tedbirleri alıyoruz.

Kaza dışındaki diğer sebeplerden ötürü; mesela yakıt bitmesi durumunda bize ulaştıysanız, aracınızın ve sizin en yakın yakıt istasyonuna naklini gerçekleştiriyoruz. Yerinde onarımı yapılabilecek akü bitmesi veya daha küçük arızalar için de yol yardımhizmetimizle sizlere hizmet sunuyoruz.

Yaptığımız her işte olduğu gibi, oto kurtarma işi içinde sizlerin zor durumdan acil olarak kurtulmanız için çalışıyoruz. Siz hiç zor durumda kalmayın diliyor, kalırsanız da biz varız diyoruz.

İnternet Sitemize Gitmek İçin TIKLAYINIZ