Tel : 0533 161 45 43Email : bilgi@egepert.com

Hakkımızda

Türkiye de her bölgeye hizmet veren İzmir merkezli firmamız, piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara araç sahibi olmanızı amaçlamaktadır. Bunun için, sigorta şirketlerinin ve hasarlı oto sektöründe faaliyet gösteren kurumsal kuruluşların açmış olduğu ihalelere sizlerin adına katılıp sağlayıp, yine sizlerin adına bu alımı gerçekleştiriyoruz.

Amacımız siz değerli müşterilerimizi bu hizmet esnasındaki zorlu süreçten kurtarmaktır. Alıcılar ile sigorta şirketleri arasında hukuki ve finansal prosedürleri uzman ekibimiz ve konusunda deneyimli iş ortaklarımız ile kolaylaştırıyoruz.

Sigorta şirketlerinin açmış olduğu ihaleler için sizlerden teklif topluyor ve en yüksek fiyatı müşterimiz adına alımı gerçekleştiriyoruz. Bu esnada olması gereken tüm prosedür işemelerini alıcılarımız adına tüm titizliğimizle gerçekleştiriyoruz.

Vermekte olduğumuz hizmet çerçevesinde, "hemen satılık” dediğimiz kısımda ise; yine pert olmuş ve ihaleden alınmış hasarlı araçlarımız bulunmaktadır. İhale sürecine girmeden, hasarını görerek piyasa değerinin çok altına mal edebileceğiniz araçlara sahip olmanız amaçlanmaktadır.

Sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimizde özen ve titizlik ilkesinden taviz vermeden, cebinizi düşünerek, uygun fiyatlara araç sahibi olmanızı amaçlıyoruz. Hayal ettiğiniz araçlara sahip olabilmeniz için vermeniz gereken külfetten size kurtarıp, maliyeti düşük, aynı marka modele sahip araçlara kavuşmanızı sağlamak gayesindeyiz. Tüm bunları yaparken, sektörden edindiğimiz tecrübeler ile sorunsuz ve kusursuz hizmet almanız firma garantimizidir.