Tel : 0533 161 45 43Email : bilgi@egepert.com

İzmir Pert Araç

Bütçenizin uygun olmaması sebebiyle farklı bir deneyim olan hasar kayıtlı araç alma yolunu tercih ettiniz ve İzmir pert araç konusu hakkında araştırma yapmaya başladınız. Bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

Piyasanın malum koşulları gereği bütçeniz hayalinizdeki araca yetmeyebilir. Ya da sadece hasar kayıtlı alım satımı yaparak ticaret işiyle de uğraşıyor olabilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun bir şekilde hasar kayıtlı araç almak konusu iki kere düşünülmesi gereken bir durumdur. Pert kayıtlı bir aracın neden bu duruma düştüğünü bilmek isteyeceksinizdir. Çünkü bir aracın pert ya da hasar kayıtlı olması sadece çok ciddi hasarlar nedeniyle olmaz. Özellikle modeli yüksek ve elektronik aksamı çok detaylı olan araçlarda bizim küçük diyebileceğimiz basit bir elektronik sorun bile çok ciddi bir maddi bütçe ile tamir gerektirebileceğinden pert kaydına düşebilmektedir. Hatta bazı araçlarda basit sayılabilecek bir tabanın yere vurulması ile bile hava yastığı açılması sonucu hasar kaydı oluşabilir. Bu sebeple kaydın nasıl oluştuğunu bilmek içinizi rahatlatacak bir sebeptir. İkinci özellikte aracın genel çıtalarında bir sorun olup olmadığıdır. Çıtalarda sorun olması aracın çok ciddi bir kaza yaptığı anlamına geldiğinden güven sarsıcı bir durum olacaktır. Aracın çıtaları denen noktaları evlerin kolonları gibidir. Yan duvarların sağlamlığı mı kolon sağlamlığı mı desem vereceğiniz cevabın aynısı araçlar için de geçerlidir. Her ne kadar hasar kayıtlı olduğunu bile bile araç alacak olsanız da aracın önceki durumunu bilmeyi istemeniz çok doğaldır. Kendi canınızı ya da sevdiklerinizin canını taşıyacağınız araçlarda güven unsuru çok önemlidir.

Ege Pert olarak, pert araç alım satım hizmetleri sunmaktayız. Köklü ve işini bilen firmamız ile İzmir pert araç konusunda sizlere en faydalı hizmetleri bir bütün halinde sunmayı amaçlıyoruz. Araçların ihale yönetimi le satışı konusunda geliştirdiğimiz satış sistemimizde hasar kayıtlı araçlara en uygun fiyatlar ile ulaşmanızı sağlıyoruz. Hasar kayıtlı bir aracın alınabileceği en makul fiyatları ile elde etmeniz amacı ile  aynı zamanda satıcıların da haklarını savunmak adına kapalı sistem ihale uygulaması ile en mantıklı sonuçları oluşturmayı amaçlıyoruz.